Výhody spolupráce

ŠETRÍ ČAS

Krátka doba výstavby.
Šetríme Váš čas tým, že si dopredu dohodneme všetky podmienky a detaily v projekte a nemusíme sa zdržiavať nad výberom materiálov a stavebných postupov. Naši pracovníci môžu plynulo vykonávať všetky stavebné práce. Stavba je rozdelená na niekoľko etáp. Ak sú splnené všetky podmienky zo strany investora tým pádom aj my plníme všetky detaily zmluvy, ktorú spolu spíšeme. Čo sa týka samotnej stavby sú tam iba dva mokré procesy a to základy, ktoré aby boli funkčné musia schnúť niekoľko dní, samozrejme závisí aj od počasia a potom poter, ktorý taktiež tvorí neoddeliteľnú súčasť rodinného domu. Ostatné všetky procesy sú suché a tým pádom je stavba rýchla a pritom kvalitná. Počas celej doby môžete na vlastne oči sledovať ako Vám rastie váš domov v priebehu pár mesiacov. Samozrejme prípadné zmeny v projekte sú akceptované a treba ich čím skôr nahlásiť, aby sme sa vyhli zbytočnému zdržiavaniu a nepríjemnostiam.

SERVIS

Pre všetky rodinné domy na kľúč je vypracovaný rozsiahly a detailný opis dodávky a výkonov. Už pred podpisom zmluvy viete presné prevedenie Vášho domu. Projektová dokumentácia obsahuje: technickú správu, pôdorysy, rez, pohľady, zjednodušený výkres základovej dosky, statiku, rozvody inštalácií, osadenie domu na pozemok, pripojenie na jestvujúce inžinierske siete.

SKÚSENOSTI

Stavebnej činnosti sa aktívne venujeme 10 rokov, predovšetkým v oblasti západného Slovenska. Svoj rozsah postupne rozširujeme o činnosti súvisiace s výstavbou rodinných domov a tým sa snažíme zabezpečiť klientovi čo najširší možný servis, aby získal všetko pod jednou strechou.

NÍZKOENERGETICKÉ DOMY

Od 1.1.2021 sa sprísnili energetické normy pri výstavbe rodinných domov Aktuálne všetky domy, ktoré budú mať stavebné povolenie od 1.1.2021 musia spadať do energetickej triedy A0. Tento koeficient je možné dosiahnuť kombináciou použitých materiálov a technológií pri výstavbe. Toto všetko je zohľadnené v našich projektoch.

INŽINIERING

Neodmysliteľnou súčasťou výstavby rodinného domu je stavebné povolenie. Jeho vybavenie je často dlhá a náročná cesta medzi inštitúciami štátnej správy a správcami inžinierskych sietí. Tento proces vieme vybaviť za Vás za veľmi prijateľnú cenu.

SERIÓZNE FINANCOVANIE

Naši partneri sa postarajú o správny finančný plán. Kompetentne a serziózne spočítajú individuálny model financovania, ktorý zohľadňuje možnosti štátnej pomoci.

Vysnívaný domov

ponúka výstavbu pasívnych a nízkoenergetických murovaných domov.

  • +421 905 382 285