Náš tím

Mať rodinný dom je snom mnohých ľudí. Dom predstavuje akési rodinné kráľovstvo, väčšie súkromie, dvor a záhradu, kde sa môžu deti vyšantiť, kde sa dá príjemne posedieť, grilovať a čo-to si i dopestovať. Dvor si možno upraviť podľa vlastných predstáv. Či už túžite po bazéne, záhradnom altánku, krbe alebo obrovskej trampolíne, všetko si môžete zabezpečiť, keď máte vlastný dvor.

Skoro každý z nás mal vo svojom detstve rád stavebnice, z ktorých sme si vedeli postaviť svoj prvý vysnívaný rodinný dom. Chcelo to len pár kociek Lega, či iného stavebného materiálu a o pár chvíľ sme už volali rodičov, aby sa prišli nato naše dielo pozrieť a samozrejme nás aj patrične pochváliť. V dospelosti zasa máme túžbu pochváliť sa stavbami, v ktorých už nebývajú malé postavičky zo stavebníc, ale my so svojou rodinou.

Ak plánujete stavbu nového rodinného domu, chcete sa určite uistiť, že svoje peniaze investujete rozumne. Kde sa oplatí utrácať? Z našich dlhoročných skúseností v oblasti výstavby rodinných domov na kľúč sme zistili, do čoho sa pri budovaní svojho príbytku investovať skutočne oplatí. Týmito investíciami navyše zvýšite budúcu hodnotu vášho domu.

Naša firma Vám poskytuje výstavbu murovaných rodinných domov. Konštrukcia domov spĺňa tie najprísnejšie normy pričom sú aj cenovo dostupné. Naše domy na kľúč znižujú náklady na bývanie. Ak sme Vás zaujali, Váš sen sa môže stať skutočnosťou. V ďalších častiach webových stránok Vám detailne popíšeme čo a ako robíme.

Náš tím

Lukáš Jurkovič
Konateľ spoločnosti

Kristián Kandaras
Konateľ spoločnosti

Miro Jurkovič
Projektový manažér

Martin Sedláček
Inžiniering stavieb

Andrii Kopos
Hlavný stavbyvedúci

Nina Čentéšová
Realitný maklér

Kristína Jurkovič
Nákupca

Stanislava Jurkovičová
Office asistent

Náš šikovný stavebný tím je vám k dispozícii

Vysnívaný domov

ponúka výstavbu pasívnych a nízkoenergetických murovaných domov.

  • +421 905 382 285