Rodinný dom pri Nitre

Popis

Neďaleko krajského mesta Nitra v obci Čab sme realizovali väčší 4 – izbový tehlový bungalov. Na výstavbu boli použité tehly Heluz Family. Strechu rodinného domu tvorí väzníkový krov a betónová strešná krytina Bramac Klasik Protector. Ako izolácie boli použité materiály od spoločnosti ISOVER – pre interiérové podlahy polystyrén EPS 100S 120 mm, pre fasádu polystyrén EPS 70F 150 mm a izoláciu stropu rodinného domu tvorí minerálna vlna Isover Domo plus v hrúbke 400 mm.

V rámci rodinného domu boli riešené plastové okná REHAU vrátane elektrických žalúzií ktoré zabezpečujú tienenie a prispievajú k tepelnej pohode rodinného domu. V interiéri domu sú zabudované vápenno-cementové omietky od spoločnosti Baumit, cementový poter a interiérový umývateľný náter JUB Gold. Vykurovanie je riešené teplovodným podlahovým vykurovaním a krbom s komínovým systémom SCHIEDEL.

Exteriérový dizajn domu tvorí samočistiaca silikónová omietka AQUABALANCE od spoločnosti WEBER. V rámci exteriérových prác sme pre majiteľov realizovali terasu, spevnené plochy, vsakovanie, prístrešok pre parkovacie státia a oplotenia. Pre tento rodinný dom sme zabezpečovali aj prípojky inžinierskych sietí. Doba výstavby tohto rodinného domu do štádia štandard trvala 7 mesiacov.

Referencia

Táto firma nám splnila sen o dokonalom bývaní, kedy celý ten proces prebiehal tak, že sme s tým nemali absolútne žiadne starosti, len každým dňom väčšiu a väčšiu radosť, že budeme onedlho bývať. Som naozaj veľmi rada, že sme túto firmu spoznali a že pretavili náš sen do skutočnosti.

Zaujal Vás tento katalógový dom?

  • +421 905 382 285

Máte záujem o projekt na mieru?

Zanechajte nám kontakt a my sa Vám obratom ozveme.