Rodinný dom Blahová

Popis

V obci Blahová, neďaleko novej rýchlostnej cesty R7 vyrástol tento 3 – izbový tehlový rodinný dom s keramickým stropným systémom a komínom SCHIEDEL. Pri výstavbe boli použité murivové prvky a stropný systém Porotherm.

Rodinný dom má plochú strechu zo systému asfaltových pásov SIKA. Ako izolácie boli použitý polystyrén od spoločnosti ISOVER – pre interiérové podlahy EPS 150S 160 mm, pre strechu EPS 100S 320 – 440 mm a pre fasádu EPS 70F 150 mm. V rámci rodinného domu boli riešené plastové okná REHAU. V interiéri domu sú vápenno-cementové omietky od spoločnosti Baumit a cementový poter.

Vykurovanie je riešené elektrickými okruhami značky FENIX a krbom, ktorý vytvára príjemné teplo domova. Exteriérový dizajn domu tvorí silikónová omietka od spoločnosti WEBER.

V rámci exteriérových prác sme pre majiteľov realizovali terasu, spevnené plochy, vsakovanie a oplotenia. Pre tento rodinný dom sme zabezpečovali aj prípojky inžinierskych sietí. Doba výstavby tohto rodinného domu do štádia štandard trvala 7 mesiacov.

Referencia

S výstavbou rodinného domu od spoločnosti Vysnívaný domov sme boli maximálne spokojný. V rámci realizácie rodinného domu nám zabezpečili okrem samotnej výstavby aj projektovú dokumentáciu, stavebné povolenie a kolaudáciu. V rámci realizácie nám realizovali dom do štandardu a tiež riešili exteriérové práce. Výstavba prebehla podľa plánov a dohodnutých termínov. Keď sa povie dom na kľúč, tak v našom prípade to platilo na sto percent.

Zaujal Vás tento katalógový dom?

  • +421 905 382 285

Máte záujem o projekt na mieru?

Zanechajte nám kontakt a my sa Vám obratom ozveme.