Radové rodinné domy Blahová

Popis

V obci Blahová, v obci ležiacej 30 minút od Bratislavy sme realizovali projekt 6 radových rodinných domov. Jedná sa 4 – izbové tehlové bungalovi. Základy rodinných domov sú založené na špeciálnej tepelnej izolácii z penoskla. Nosnú konštrukciu tvorí monolitová plávajúca doska v hrúbke 25 cm, tehlové murivo Termobrik a filigránový stropný systém od spoločnosti Karovič. Strechu rodinného domu tvorí montovaný krov a betónová strešná krytina Terran Danubia EVO.

Ako izolácie boli použité materiály od spoločnosti ISOVER – pre interiérové podlahy polystyrén EPS 100S 50 mm, pre fasádu grafitový polystyrén EPS Greywall 200 mm a izoláciu stropu rodinného domu tvorí minerálna vlna Isover Domo Plus plus v hrúbke 320 mm. V rámci rodinného domu boli riešené plastové okná REHAU.

V interiéri domu sú zabudované vápenno-cementové omietky od spoločnosti Baumit, cementový poter a interiérový umývateľný náter JUB Gold.

Vykurovanie je riešené teplovodným podlahovým vykurovaním a krbom s komínovým systémom SCHIEDEL. Primárny zdroj tepla tvorí tepelné čerpadlo
od spoločnosti BUDERUS. Exteriérový dizajn domu tvorí samočistiaca silikónová omietka AQUABALANCE od spoločnosti WEBER. V rámci exteriérových prác sme pre investorov realizovali spevnené plochy vrátane parkovísk, vsakovanie a terénne úpravy vrátane založenia trávnika pred rodinné domy. Pre tento projekt sme zabezpečovali aj prípojky inžinierskych sietí.

Doba výstavby tohto projektu radových rodinných domov do štádia holodom trvala 16 mesiacov.

Zaujal Vás tento katalógový dom?

  • +421 905 382 285

Máte záujem o projekt na mieru?

Zanechajte nám kontakt a my sa Vám obratom ozveme.