NAŠE REFERENCIE

4 izbový bungalov Blahová
 • Zastavaná plocha: 176 m2

 • Úžitková plocha: 160 m2

 • Miesto: Blahová

 • Termín odovzdania: júl 2022

V obci Blahová vyrástol tento 4 – izbový tehlový rodinný dom s keramickým stropným systémom a komínom SCHIEDEL. Rodinný dom má plochú strechu zo systému PVC fólie SIKAPLAN. Ako izolácie boli použitý polystyrén od spoločnosti ISOVER – pre interiérové podlahy EPS 150S 160 mm, pre strechu EPS 100S 300 – 400 mm a pre fasádu EPS 70F 150 mm. V interiéri domu sú vápenno-cementové omietky od spoločnosti Baumit a cementový poter. Vykurovanie je riešené teplovodným podlahovým vykurovaním s elektrickým kotlom. Exteriérový dizajn domu tvorí silikónová omietka AQUABALANCE od spoločnosti WEBER. Doba výstavby tohto rodinného domu do štádia holodom trvala 7 mesiacov.

3 izbový bungalov Blahová
 • Zastavaná plocha: 106 m2

 • Úžitková plocha: 86 m2

 • Miesto: Blahová

 • Termín odovzdania: máj 2021

V obci Blahová vyrástol tento 3 – izbový tehlový rodinný dom s keramickým stropným systémom a komínom SCHIEDEL. Rodinný dom má plochú strechu zo systému asfaltových pásov SIKA. Ako izolácie boli použitý polystyrén od spoločnosti ISOVER – pre interiérové podlahy EPS 150S 160 mm, pre strechu EPS 100S 320 – 440 mm a pre fasádu EPS 70F 150 mm. V interiéri domu sú vápenno-cementové omietky od spoločnosti Baumit a cementový poter. Vykurovanie je riešené elektrickými káblami značky FENIX. Exteriérový dizajn domu tvorí silikónová omietka od spoločnosti WEBER. Doba výstavby tohto rodinného domu do štádia štandard trvala 7 mesiacov.

„S výstavbou rodinného domu od spoločnosti Vysnívaný domov sme boli maximálne spokojný. V rámci realizácie rodinného domu nám zabezpečili okrem samotnej výstavby aj projektovú dokumentáciu, stavebné povolenie a kolaudáciu. V rámci realizácie nám realizovali dom do štandardu a exteriérové práce. Výstavba prebehla podľa plánov a dohodnutých termínov.“

Jozef, Blahová

Vysnívaný domov

ponúka výstavbu pasívnych a nízkoenergetických murovaných domov.

 • +421 905 382 285

KOMPLEXNÝ SERVIS

Našim zákazníkom dokážeme poskytnúť komplexný servis od kúpy a predaja pozemku, cez financovanie a poradenskú činnosť, návrh domu až po realizáciu.

GARANTOVANÁ CENA

Počas výstavby až po dokončenie domu Vám garantujeme fixnú cenu za Váš dom.

Chcete dom na kľúč?

Zanechajte nám kontakt a my sa Vám obratom ozveme.

  NAŠI PARTNERI

  Našimi partnermi sú veľké a silné spoločnosti, ktoré zabezpečujú ponuku našich produktov a sú zárukou našich kvalitných poradenských služieb, odborných znalostí a najnovších technológií.