Vysnívaný domov

Výhody murovaných domov

dom001 Tepelnoizolacné vlastnosti:

Jednou z hlavných výhod murovaných domov je schopnosť akumulovať tepelnú energiu, ktorá zabezpečuje vyrovnanú vnútornú teplotu v lete i zime, pretože masívne steny dokážu regulovať príjem a výdaj tepla. V lete vyrovnávajú teplotné rozdiely medzi nocou a dňom, v zime zase optimálne využívajú slnečnú energiu a tým prispievajú k príjemnej vnútornej klíme domu.

Zvukovoizolačné vlastnosti:

Budovy z murovaných prvkov poskytujú aj dobrú zvukovo-izolačnú ochranu. Murované steny a stropy lepšie zachytávajú zvukové vlny a chránia tak pred hlukom vznikajúcim vnútri i mimo domu.

Životnosť:

Vďaka solídnej stavebnej hmote majú masívne a murované konštrukcie výnimočne dlhú životnosť. Preto je aj hodnota murovaného domu pri ďalšom predaji vysoká. Vzhľadom na zriaďovacie náklady je ich ročné zhodnotenie veľmi priaznivé.

Investícia:

Jedna z najväčších výhod je stúpanie ceny murovaných domov s odstupom času.Referencie

S priebehom stavby nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný. Firma VYSNÍVANÝ DOMOV mi poradila po odbornej stránke so všetkým. Vyzdvihnúť tiež treba časovú flexibilitu a promptnosť. Pri ďalšej stavbe nehnuteľnosti bo som sa bez obáv obrátil na VYSNÍVANÝ DOMOV.

- Richard Malinčák -

Vysnívaný domov

Mať dom je snom mnohých ľudí. Dom predstavuje akési rodinné kráľovstvo, väčšie súkromie, dvor a záhradu, kde sa môžu deti vyšantiť, kde sa dá príjemne posedieť, grilovať a čo-to si i dopestovať. Doprajte si svoj vysnívaný dom od nás a my Vám splníme sen.

Kontakt

info@vysnivanydomov.sk
+421 911 571 811

KROGEN, s.r.o.
Vyšehradská 12
Bratislava 851 06

Sledujte nás


© KROGEN, s.r.o. 2016. Všetky práva vyhradené.