Vysnívaný domov

Výhody spolupráce

ŠETRÍ PENIAZE

dom001Vy určíte cenu
U nás si sami určíte, koľko zaplatíte za svoj rodinný dom. Sami sa rozhodnete, ktoré výkony si u nás objednáte a čo si vo svojom dome na kľúč urobíte sami. Záruka nízkych nákladov na kúrenie, tepelne izolačné trojsklo a vysoko kvalitné zateplenie stien, stropu a strechy zaručujú nízke náklady na energiu. To poteší životné prostredie a Vašu peňaženku.
Seriózne financovanie
Naši partneri sa postarajú o správny finančný plán. Kompetentne a serziózne spočítajú individuálny model financovania, ktorý zohľadňuje možnosti štátnej pomoci.

ŠETRÍ ČAS

Krátka doba výstavby
Šetríme Váš čas tým, že si dopredu dohodneme všetky podmienky a detaily v projekte a nemusíme sa zdržiavať nad výberom materiálov a stavebných postupov Naši pracovníci môžu plynulo vykonávať všetky stavebné práce. Stavba je rozdelená na niekoľko etáp. Ak sú splnené všetky podmienky zo strany investora tým pádom aj my plníme všetky detaily zmluvy, ktorú spolu spíšeme. Čo sa týka samotnej stavby sú tam iba dva mokré procesy a to základy, ktoré aby boli funkčné musia schnúť niekoľko dní, samozrejme závisí aj od počasia a potom poter, ktorý taktiež tvorí neoddeliteľnú súčasť rodinného domu. Ostatné všetky procesy sú suché a tým pádom je stavba rýchla a pritom kvalitná. Počas celej doby môžete na vlastne oči sledovať ako Vám rastie váš domov v priebehu pár mesiacov. Samozrejme prípadné zmeny v projekte sú akceptované a treba ich čím skôr nahlásiť, aby sme sa vyhli zbytočnému zdržiavaniu a nepríjemnostiam.

SERVIS

Pre všetky rodinné domy na kľúč je vypracovaný rozsiahly a detailný opis dodávky a výkonov. Už pred podpisom zmluvy viete presné prevedenie Vášho domu. Projektová dokumentácia obsahuje: technickú správu, pôdorysy, rez, pohľady, zjednodušený výkres základovej dosky, vyhlásenie o zhode a požiarno klasifikačné osvedčenia konštrukcie dodávky. Tento výkon je obsiahnutý v cene diela. U nás máte záruku na materiály a na odvedenú prácu a to:

  • Záručná doba pre konštrukčné rezivo, skelet a neuzavretú a nezateplenú hrubú stavbu 35 rokov
  • Záručná doba pre všetky typy interiérových prác 15 rokov
  • Záručná doba pre vnútorné vybavenie (okrem okenného systému) / Podľa záruk výrobcu, minimálne však 2 roky
  • Záručná doba okenného systému 3 roky
  • Záručná doba strechy (strešnej krytiny) / Pri škridle Mediterran 30 rokov / Pri Plechovej strešnej krytine 15 rokov
  • Záručná doba pre stavebné materiály a príslušenstvo / Podľa záruk výrobcov, minimálne však 2 roky

Referencie

S priebehom stavby nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný. Firma VYSNÍVANÝ DOMOV mi poradila po odbornej stránke so všetkým. Vyzdvihnúť tiež treba časovú flexibilitu a promptnosť. Pri ďalšej stavbe nehnuteľnosti bo som sa bez obáv obrátil na VYSNÍVANÝ DOMOV.

- Richard Malinčák -

Vysnívaný domov

Mať dom je snom mnohých ľudí. Dom predstavuje akési rodinné kráľovstvo, väčšie súkromie, dvor a záhradu, kde sa môžu deti vyšantiť, kde sa dá príjemne posedieť, grilovať a čo-to si i dopestovať. Doprajte si svoj vysnívaný dom od nás a my Vám splníme sen.

Kontakt

info@vysnivanydomov.sk
+421 911 571 811

KROGEN, s.r.o.
Vyšehradská 12
Bratislava 851 06

Sledujte nás


© KROGEN, s.r.o. 2016. Všetky práva vyhradené.