Výhody spolupráce

Kontakt Výhody spolupráce

SERIÓZNE FINANCOVANIE

Naši partneri sa postarajú o správny finančný plán. Kompetentne a serziózne spočítajú individuálny model financovania, ktorý zohľadňuje možnosti štátnej pomoci.

ŠETRÍ ČAS

Krátka doba výstavby.
Šetríme Váš čas tým, že si dopredu dohodneme všetky podmienky a detaily v projekte a nemusíme sa zdržiavať nad výberom materiálov a stavebných postupov. Naši pracovníci môžu plynulo vykonávať všetky stavebné práce. Stavba je rozdelená na niekoľko etáp. Ak sú splnené všetky podmienky zo strany investora tým pádom aj my plníme všetky detaily zmluvy, ktorú spolu spíšeme. Čo sa týka samotnej stavby sú tam iba dva mokré procesy a to základy, ktoré aby boli funkčné musia schnúť niekoľko dní, samozrejme závisí aj od počasia a potom poter, ktorý taktiež tvorí neoddeliteľnú súčasť rodinného domu. Ostatné všetky procesy sú suché a tým pádom je stavba rýchla a pritom kvalitná. Počas celej doby môžete na vlastne oči sledovať ako Vám rastie váš domov v priebehu pár mesiacov. Samozrejme prípadné zmeny v projekte sú akceptované a treba ich čím skôr nahlásiť, aby sme sa vyhli zbytočnému zdržiavaniu a nepríjemnostiam.

SERVIS

Pre všetky rodinné domy na kľúč je vypracovaný rozsiahly a detailný opis dodávky a výkonov. Už pred podpisom zmluvy viete presné prevedenie Vášho domu. Projektová dokumentácia obsahuje: technickú správu, pôdorysy, rez, pohľady, zjednodušený výkres základovej dosky.

Vysnívaný domov

ponúka výstavbu pasívnych a nízkoenergetických montovaných domov.

  • +421 905 382 285