Financovanie

Našou filozofiou je prinášať svojim klientom komplexné služby, poskytovať Vám najvhodnejšie riešenia a zároveň šetriť Váš čas a energiu.

Vziať si tú správnu hypotéku je zodpovedné rozhodnutie, ktoré s Vami zostáva dlhú dobu. Odporúčame Vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili so špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.

Získajte s nami najvýhodnejšiu hypotéku.
Riešenie pre Vás hľadáme v týchto bankách:

fincentrum

Spolupracujeme s jednotkou na trhu. Najviac hypoték spomedzi nezávislých finančných sprostredkovateľov zabezpečila pre svojich klientov spoločnosť Fincentrum. V roku 2015 Fincentrum sprostredkovalo hypotekárne úvery v objeme viac ako 554 miliónov EUR, čo predstavuje medziročný rast približne o 10,4%. Priemerná úroková sadzba sprostredkovaných úverov je pri tom o 0,4 percentuálneho bodu nižšia než je priemer trhu, čím spoločnosť ušetrila klientom nemalé prostriedky.

Náš odborník na financovanie bývania Vám poskytne hypotekárne poradenstvo a odporučí to najvýhodnejšie riešenie.

Referencie

S pánom Síposom som riešil záležitosti ohľadom uzatvorenia neštandardnej poistky na nehnuteľnosť, s čim som bol maximálne spokojný ako aj s ostatným finančným poradenstvom. Musím vyzdihnúť jeho aktivitu v jednej záležitosti týkajúcej sa komunikácie s bankou, kde výsledkom tejto aktivity nebola žiadna pridaná hodnota pre neho samého ani pre firmu ako takú, ale pre mňa ako zákazníka to znamenalo a znamená spokojnosť a istotu, ktorú od takejto inštitúcie a ľudí očakávam.

Ing. Peter Bogoly

Pán Sípos je na poli financií a finančných inštitúcií dostatočne rozhľadený a finančné poradenstvo vykonáva svedomito a skúsene. Určite ho budem odporúčať svojim známym a v prípade potreby rada opäť využijem služby finančného poradenstva, ktoré poskytuje.

Jarmila Strušková

K práci finančných poradcov som mal v minulosti nedôveru, ale ako som sa presťahoval do Bratislavy a spoznal p. Síposa sa moja mienka úplne zmenila. Pán Sípos mi pomohol od A po Z vo všetkom čo som potreboval k vybaveniu hypotekárneho úveru a tým mi ušetril nie len značné množstvo času, ale aj mi pomohol vybrať pre mňa tu najvýhodnejšiu ponuku. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s ním a môžem ho vrele odporučiť pre ďalších klientov, ďakujem.

Patrik Marko

S pánom Síposom som sa prvý krát skontaktovala cez telefón. Oslovil ma, že mi vie pomôcť s mojou hypotékou a hlavne s mojim vysokým úrokom, ktorý som platila. Odporučil mi banky a ja som si z nich vybrala, ktorá sa mi najviac pozdávala. Všetky vybavovačky a behačky s bankami vybavil sám. Ja som si už len doma vybrala čo je pre mňa najvhodnejšie. Okrem toho sme spolupracovali na poistení deti a auta. Som rada, že ma oslovil, lebo samej by sa mi nechcelo behať po bankách a riešiť veci. Som spokojná s jeho spoluprácou, s rýchlosťou akou pracuje a serióznosťou.

Jana, Bratislava

Pán Sípos nám pomáhal vybavovať hypotéku so štátnym príspevkom na byt v Hviezdnom bývaní. Vďaka jeho spolupráci nám hypotéku schválili rýchlo a hlavne sme ušetrili veľa času a nervov, nakoľko väčšinu dokumentov a podaní vybavil za nás. Nebyť jeho rád a skúseností, tak ešte dnes beháme po bankách.

Lenka Velčíková

Vysnívaný domov

ponúka výstavbu pasívnych a nízkoenergetických murovaných domov.

  • +421 905 382 285