Vysnívaný domov

O spoločnosti

Váš názor

Pri realizácii je pre nás dôležitý aj názor a podnety zákazníka. Preto snimi tieto rozvíjame a to vedie k maximálnej spokojnosti.

Stavba domu

Máme profesionálny tím architektov pracujúcich na našich plánoch domov a stavebných robotníkov.

Vnútorné inštalácie

Vykonávame všetky vonkajšie a vnútorné práce, čo znamená, že váš dom je pripravený ihneď k nasťahovaniu.


Mať rodinný dom je snom mnohých ľudí. Dom predstavuje akési rodinné kráľovstvo, väčšie súkromie, dvor a záhradu, kde sa môžu deti vyšantiť, kde sa dá príjemne posedieť, grilovať a čo-to si i dopestovať. Dvor si možno upraviť podľa vlastných predstáv. Či už túžite po bazéne, záhradnom altánku, krbe alebo obrovskej trampolíne, všetko si môžete zabezpečiť, keď máte vlastný dvor.

dom001Skoro každý z nás mal vo svojom detstve rád stavebnice, z ktorých sme si vedeli postaviť svoj prvý vysnívaný rodinný dom. Chcelo to len pár kociek Lega, či iného stavebného materiálu a o pár chvíľ sme už volali rodičov, aby sa prišli nato naše dielo pozrieť a samozrejme nás aj patrične pochváliť. V dospelosti zasa máme túžbu pochváliť sa stavbami, v ktorých už nebývajú malé postavičky zo stavebníc, ale my so svojou rodinou. Jednou z možností akosi si zadovážiť rodinný dom za rozumnú cenu je nasťahovať sa do montovanej verzie.

Ak plánujete stavbu nového rodinného domu, chcete sa určite uistiť, že svoje peniazey investujete rozumne. Kde sa oplatí utrácať? Z našich dlhoročných skúseností v oblasti výstavby rodinných domov na kľúč sme zistili, do čoho sa pri budovaní svojho príbytku investovať skutočne oplatí. Týmito investíciami navyše zvýšite budúcu hodnotu vášho domu.

Montované domy na kľúč sú predovšetkým synonymom pre rýchle stavanie príbytkov pre mladé rodiny, ktoré nechcú bývať v klasických panelových bytoch, ale chcú si užiť výhody bývania v rodinnom dome za rozumnú cenu. Ak by sme ľuďom položili anketovú otázku, čo im napadne pri slovnom spojení montovaný dom, zväčša by spomenuli niečo ako kanadský dom, alebo by spomenuli americký štýl bývania. Ten by si spájali s veľkou mobilitou za prácou, kde pri stavbe rodinných domov slová ako je betón, tehla, či malta ani nepochádzali z tohto sveta. Nedôvera voči týmto stavbám v našich končinách pochádza ešte z čias socializmu a stále pôsobí na rozhodovanie ľudí pri výbere svojej nehnuteľnosti. Doba sa mení a ľudia postupne zisťujú, že nové technológie sú výhodnejšie a lepšie.

Naša firma Vám poskytuje výstavbu takýchto montovaných rodinných domov. Konštrukcia domov spĺňa tie najprísnejšie normy pričom sú aj cenovo dostupné. Naše domy na kľúč znižujú náklady na bývanie a priaznivo pôsobia na dýchacie ústrojenstvo. Ak sme Vás zaujali, Váš sen sa môže stať skutočnosťou. V ďalších častiach webových stránok Vám detailne popíšeme čo a ako robíme.

Referencie

S priebehom stavby nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný. Firma VYSNÍVANÝ DOMOV mi poradila po odbornej stránke so všetkým. Vyzdvihnúť tiež treba časovú flexibilitu a promptnosť. Pri ďalšej stavbe nehnuteľnosti bo som sa bez obáv obrátil na VYSNÍVANÝ DOMOV.

- Richard Malinčák -

Vysnívaný domov

Mať dom je snom mnohých ľudí. Dom predstavuje akési rodinné kráľovstvo, väčšie súkromie, dvor a záhradu, kde sa môžu deti vyšantiť, kde sa dá príjemne posedieť, grilovať a čo-to si i dopestovať. Doprajte si svoj vysnívaný dom od nás a my Vám splníme sen.

Kontakt

info@vysnivanydomov.sk
+421 911 571 811

KROGEN, s.r.o.
Vyšehradská 12
Bratislava 851 06

Sledujte nás


© KROGEN, s.r.o. 2016. Všetky práva vyhradené.