Vysnívaný domov

Vysnívaný domov - ponúka výstavbu pasívnych a nízkoenergetických montovaných domov.

Financovanie

Našou filozofiou je prinášať svojim klientom komplexné služby, poskytovať Vám najvhodnejšie riešenia a zároveň šetriť Váš čas a energiu.

Vziať si tú správnu hypotéku je zodpovedné rozhodnutie, ktoré s Vami zostáva dlhú dobu. Odporúčame Vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili so špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.

Získajte s nami najvýhodnejšiu hypotéku. Riešenie pre Vás hľadáme v týchto bankách:csobmbankoberbankotpprima
sperbsstatraunicreditvub

fincentrum

Spolupracujeme s jednotkou na trhu. Najviac hypoték spomedzi nezávislých finančných sprostredkovateľov zabezpečila pre svojich klientov spoločnosť Fincentrum. V roku 2015 Fincentrum sprostredkovalo hypotekárne úvery v objeme viac ako 554 miliónov EUR, čo predstavuje medziročný rast približne o 10,4%. Priemerná úroková sadzba sprostredkovaných úverov je pri tom o 0,4 percentuálneho bodu nižšia než je priemer trhu, čím spoločnosť ušetrila klientom nemalé prostriedky.

Náš odborník na financovanie bývania Vám poskytne hypotekárne poradenstvo a odporučí to najvýhodnejšie riešenie.


Štefan Sípos

finančný sprostredkovateľ – prax od r. 2008
reg. číslo v NBS 092801
mobil: +421 917 435 523
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
FB: facebook.com/fincentrum.sipos

Fincentrum a.s., Pri Suchom mlyne 3876/6, 811 04 Bratislava
Referencie

Referencie

S priebehom stavby nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný. Firma VYSNÍVANÝ DOMOV mi poradila po odbornej stránke so všetkým. Vyzdvihnúť tiež treba časovú flexibilitu a promptnosť. Pri ďalšej stavbe nehnuteľnosti bo som sa bez obáv obrátil na VYSNÍVANÝ DOMOV.

- Richard Malinčák -

Vysnívaný domov

Mať dom je snom mnohých ľudí. Dom predstavuje akési rodinné kráľovstvo, väčšie súkromie, dvor a záhradu, kde sa môžu deti vyšantiť, kde sa dá príjemne posedieť, grilovať a čo-to si i dopestovať. Doprajte si svoj vysnívaný dom od nás a my Vám splníme sen.

Kontakt

info@vysnivanydomov.sk
+421 911 571 811

KROGEN, s.r.o.
Vyšehradská 12
Bratislava 851 06

Sledujte nás


© KROGEN, s.r.o. 2016. Všetky práva vyhradené.